wtorek, 19 stycznia 2016

Piperyna nie tylko dla „tłuściochów”, czyli jak czarny pieprz może wpłynąć na zdrowie

Poprawia koncentrację, stymuluje wydzielanie kwasów żołądkowych, normuje pracę jelit, zwiększa tonus. Cała prawda o działaniu związków piperydynowych. 


Nim odrzucisz, sprawdź
Alkaloid piperydynowy pieprzu czarnego jest to naturalna substancja, jaka przy regularnym i co ważne – racjonalnym zażywaniu owocuje zadowalającymi rezultatami. Ludzki organizm nie będzie obojętny na jej działanie, bowiem charakteryzowany specyfik wiąże się z wielopłaszczyznowymi efektami. Z racji szeregu rozmaitych suplementów diety, które dominują obecnie na rynku farmaceutycznym, utarło się „zaszufladkowanie” piperyny do grupy środków odchudzających. Oczywiście, w tej materii jest ona znana od dawien dawna i sprawdza się tu bez dwóch zdań, lecz warto wiedzieć, iż na tym jej pozytywnych właściwości nie koniec.

Dla intelektualistów
Piperynę zaleca się podawać w umiarkowanych ilościach, w pełni bezpiecznych oraz umiejętnie dawkowanych osobom, które spędzają masę czasu pracując umysłowo. W ten sposób możliwe staje się pobudzenie ludzkiej psychiki do intensywniejszej pracy. Analizy laboratoryjne oraz rozliczne testy udowodniły, że dzięki opisywanej pigułce zawierającej związki piperyny realne staje się niewywołujące żadnych skutków ubocznych ożywienie. Człowiek ma więcej energii, potrafi się lepiej skoncentrować na pracy a jego umysł funkcjonuje na najwyższych obrotach.

Do wspomagania sportowców
Uwaga Uwaga! To nie doping, a suplement, który daje sposobność znaczącego poprawienia kondycji fizycznej zażywającego piperynę. Nie powinien zatem dziwić fakt, iż rozmaite preparaty, takie jak chociażby te oferowane na www.piperyna.com, rekomendowane są sportowcom. Przy systematycznym uwzględnianiu w swej zbilansowanej i zróżnicowanej diecie omawianej substancji możliwe jest spore podniesienie wydolności psychofizycznej. Wnikliwe badania udowodniły również istotny wpływ piperyny na zwierzęta, u których ten surowiec powodował wyraźny wzrost masy mięśniowej i to nawet o kilka procent.

Drukuj

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...