wtorek, 24 listopada 2015

Patelnie i garnki firmy Woll

Nowoczesna kuchnia potrzebuje trwałych i funkcjonalnych narzędzi kuchennych. Bardzo dobrą propozycją są naczynia marki Woll, szczególnie bardzo trwałe patelnie i garnki. 


Marka Woll to naczynia bardzo wysokiej jakości wykonane ze specjalnego stopu o nazwie silumin. Materiał ten posiada wyjątkowe właściwości jakimi są wysoka przewodność, oraz akumulacja cieplna. Takie cechy sprawiają, że przygotowywanie potraw jest bardziej oszczędne w porównaniu do naczyń konkurencyjnych.

Kolejna zaleta patelni i garnków Woll, to ceramiczna nieprzywierająca powłoka szafirowa typu non-stick,  jest ona wykonana z materiału  bardzo odpornego na ścieranie, pod wpływem wysokiej temperatury nie wydzielają się żadne szkodliwe substancje. Powłoka pozwala na przygotowywanie potraw nawet bez tłuszczu.

Pokrywy są wykonane ze szkła hartowanego i odpornego na wysoką temperaturę. Całą patelnię, lub garnek można włożyć do piekarnika nagrzanego nawet do 250 stopni C.

Jakie typy naczyń oferuje marka Woll? Są to garnki o różnych rozmiarach, tradycyjne patelnie - od 20 do 32 cm średnicy, patelnie kwadratowe, patelnie naleśnikowe, grillowe, woki, brytfanny. Całą ofertę garnków i patelni można obejrzeć na stronie: http://www.egustus.pl/7-garnki-i-patelnie

Oprócz naczyń marka Woll, to także  noże o różnych rozmiarach, także gotowe zestawy. Wykonane one są z wysokiej jakości hartowanej japońskiej stali i pokryte powłoką tytanową. Uchwyt noża to kauczuk, który zapewnia antypoślizgowy uchwyt. Noże zabezpieczone są specjalną osłoną do transportu.

Wszystkie naczynia tej marki nadają się do używania na wszystkich typach kuchni, w tym na kuchniach indukcyjnych, elektrycznych, czy gazowych. Producent udziela aż 25 lat gwarancji na równość dna naczyń. Łatwo można zauważyć, że naczynia tej marki to idealne rozwiązanie do każdej kuchni. Uniwersalne naczynia które będą służyły na długie lata.

2 komentarze:

Skomentuj!

Drukuj

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...