wtorek, 23 sierpnia 2016

Kapsułki nespresso zamienniki – TOP 3 wśród dostępnych na rynku kaw

Kapsułki do nespresso pozwalają zdecydowanie obniżyć koszt wykorzystania ekspresu do kawy ka kapsułki. Oferowane na rynku produkty nie odbiegają jakością od oryginału. Jakie kawy w kapsułkach kupisz w sklepach? Sprawdziliśmy to. 


Wyszukując w internecie dobrej kawy do ekspresu na kapsułki, najczęściej zaczynamy od wpisana frazy: kapsułki nespresso sklep. Zgodnie z życzeniem zostaniemy przekierowani na strony sprzedawców. Rozmawialiśmy z ekspertami i wiemy, jakie kawy są chwalone przez klientów, za swój wyjątkowy smak i aromat.

1.Havana Rum, cena: 7,50 za 5 kapsułek

Kawa o wyjątkowym smaku, i wysokim stopniu intensywności. Idealna do picia o poranku. W pięciostopniowej skali jej intensywność oscyluje w granicach mocnej czwórki. Jej nuty smakowe nawiązują do słodkiego rumu. Delektując się tą kawą ma się w głowie rajskie plaże o złotym piasku, wypoczynek nad brzegiem oceanu oraz energetyczny lazur wody. Słodki aromat pozwoli zrelaksować się i doładować akumulatory. Za pomocą jednej kapsułki można przygotować odpowiednio: 110 ml kawy lungo lub 45 ml kawy espresso.

2. Diemme CORPO, cena: 15 zł za 10 kapsułek
Maksymalnie intensywna kawa, zamknięta w hermetycznej kapsułce, dzięi której zaparzysz kawę 40 ml. Kompaktowy rozmiar idealny do filiżanek na espresso. Kawę tą charakteryzuje intensywny i pełny smak. Ma wyrazisty aromat, który zadowoli nawet konesera. Ta pełna smaku mieszkanka ziaren pochodzi z Azji oraz Ameryki Centralnej. Jest palona w miejscu o ponad 90-letniej tradycji. Korzystając z kapsułek Diemme masz pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości.

3. Amaretto, cena: 7,50 za 5 kapsułek
Kawa ta w pięciostopniowej skali dostaje czwórkę za intensywność. Kapsułka umożliwia zaparzenie kawy w dwóch opcjach: pierwsza to duże lungo o pojemności 110 ml; druga: espresso 40-50 ml. Charakteryzuje ją wyjątkowy smak, oparty o nuty migdałowe oraz słodko-gorzkie. Jej smak nawiązuje do delikatnego likieru Amaretto. To idealny smak dla kawy popołudniowej. Będzie idealną towarzyszką podczas relaksu, po ciężkim dniu w pracy.

Tekst stworzony w oparciu o materiały dostarczone przez cafessima.pl

Drukuj

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...